KONST / Litografier / Färglitografi 14477458
nr 1447 7458
Max Papart
(1911-1994), Frankrike
Signerad, numrerad 15/100. Färglitografi, bildmått: 65x49, yttermått inklusive ram: 81x64 cm
Max Papart, fransk målare född i Marseille 1911, död 1994.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 februari 2022
kl 20:25:28
7/2 20:20:28